Walhalla Craft Beer
Amsterdam, stand 21Walhalla is de Amsterdamse microbrouwerij die de lievelingsbieren van de goden brouwt. Bieren zoals wij ze op aarde ook het liefst drinken: krachtig, spannend en altijd dorstlessend. Onze familie der goden loopt uiteen van de lichte en verleidelijke Juno Blonde Ale en Loki Golden IPA, de volmondige Ares American Amber en Osiris Farmhouse Ale, tot de krachtige Wuldor UK Barley Wine. We brouwen ook eenmalige bieren en de gelimiteerde Daemons serie: uitdagende bieren die de grenzen van de duisternis opzoeken!
Daemon #7 Krampus
Intens en Uitdagend, 11,5%, EBUEen dikke Imperial Stout gebrouwen met koffie- en vanillebonen. Limited Edition vernoemd naar het kwaadaardige hulpje van de kerstman.
Shakti DIPA
Intens en Uitdagend, 8,2%, EBUExtra sterke IPA met Simcoe en Columbus dryhop. Goud van kleur, tropisch aroma, vol in de mond en toch zacht in de afdronk. Exotisch hoparoma. Fruitige hop smaak. Winnaar van de een Bronzen medaille in de Dutch Beer Challenge 2019!
Dakuwaqa White Session IPA
Blond en Krachtig, 4%, EBUDe jaarlijkse terugkerende collab met onze vrienden van Kromme Haring. Een lichte IPA met tarwe en Cascade/Citra dryhop. Vernoemd naar de haaiengod uit Fiji.
Aphrodite Raspberry Sour
Fris en Fruitig, Lekker licht, 4%, EBUEen friszure Berliner Weisse met een flinke portie frambozen voor een prachtige dieproze kleur en fruitige aroma's.
Elixer III
Licht blond, 6,4%, EBUOnze veranderende hazy IPA serie met elke keer een andere dryhop. Deze keer met Azacca en Denali.
Loki Golden IPA
Licht blond, 5,5%, EBUGoudgele IPA die fijn wegdrinkt dankzij de lichte mouten en subtiele bitterheid. De Mosaic dryhop geeft het bier een verleidelijk aroma van grapefruit en lychee.